Úvod Ceník, Rezervace Speciální nabídka Gastro/Akce Kontakty Volný čas
 
Vítejte na stránce Villy Révové

Nově otevřený penzion Villa Révová je navrhnut designéry pro luxus
a pohodlí svých hostů, je situován v klidné vilové části Strašnic na Praze 10 v místě, odkud je snadné a rychlé spojení městskou dopravou do centra na Václavské náměstí a Staré Město.

Penzion odpovídající svou kvalitou a zařízením kategorii "3 *** plus" Vás přivítá jako oáza klidu a luxusu s velmi přátelským personálem. Ubytování Vám nabízíme v 8 příjemně prostorově řešených pokojích a 2 nadstandartních apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny WC a sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, rádiem a televizorem se satelitním příjmem, telefonem s ISDN připojením, skříňovým trezorem a minibarem.   foto ...

Naše 2 apartmány jsou ideální pro delší pobyt, kuchyňská linka je vybavena mikrovlnou troubou, varnou konvicí, varnou deskou a chladničkou. Pro náročnější hosty doporučujeme soukromou prostornou terasu, kterou poskytuje jeden z apartmánů. Apartmány jsou vybaveny klimatizací.

Snídaně je nabízena formou bufetu v příjemné a stylově navržené jídelně. Z lobby je přímý vstup do zahrady, kde je letní sezení s možností grilování nebo malé soukromé party. Parkování je možné na vlastním pozemku nebo v kryté garáži.   více informací ...

V prostorách Lobby mohou hosté využít PC s rychlým připojením na internet, nebo využít možnosti připojení přes WI-FI.
Dále je zde také zdarma k dispozici káva a čaj v samoobslužném baru.

Pro posezení v Lobby u recepce nebo v teplých dnech na zahradě je tu připravena nabídka moravských vín.

Villa Révová je ideální místo pro rodinnou dovolenou, klidný pobyt bez stresu, ale především celoročně pro obchodní a služební pobyty. K tomu Vám můžeme poskytnout služby jako: e-mail, fax, kopírování, prádelnu a žehlení, čištění oděvů, donášku snídaně na pokoj, parkování v garáži apod.

Do centra se dostanete přímo tramvají nebo metrem, stanice tramvaje je ve vzdálenosti 10 minut a stanice metra Starostrašnická trasa A jen 12 minut pohodlné chůze.

Na požádání můžeme zajistit našim hostům dopravu z letiště v Ruzyni do penzionu a naopak.

Příjezdy od 12:00
Odjezdy v 10:00 / při volné kapacitě je možné na požádání i později.


 
        Tourist Site Slovakia © International Databank System 2003